Барометр Голова Херсонської обладміністрації Прокудін: Ситуація на тимчасово окупованих територіях важка і з кожним днем погіршується

Голова Херсонської обладміністрації Прокудін: Ситуація на тимчасово окупованих територіях важка і з кожним днем погіршується

Просмотров: 274
17 Березня 2023, 15:51

Російські загарбники позбавили жителів тимчасово окупованих територій Херсонської області доступу до базових людських потреб, зокрема медицини, освіти та соціального захисту, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

“Ситуація на тимчасово окупованих територіях Херсонщини вкрай важка, і з кожним днем росіяни роблять життя там усе нестерпнішим. Місцевим жителям бракує елементарного – їжі та ліків. Росіяни позбавили людей базових речей – медицини, освіти, соцзахисту тощо”, – сказав Прокудін в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Він зазначив, що загарбники на лівобережжі Херсонщини закривають лікарні, грабують людей, а також обстрілюють тимчасово окуповані території для того, щоб у своїй пропаганді звинуватити в цьому українську армію.

“Найжахливіше – це російський терор. Людей викрадають, катують, убивають. Ті, хто вирвався з полону, розповідають про нелюдські умови поводження – постійні тортури і побиття. Вони (окупанти – ІФ-У) роблять там, що хочуть, оскільки відчувають безкарність. Хтось не сподобався – забрали в полон. Їм захотілося – відключили зв’язок, залишили людей без світла і води”, – наголосив Прокудін.

Водночас голова обладміністрації зазначив, що окупанти використовують цивільне населення окупованих територій як “заручників і живий щит, яким вони прикриваються від української армії”. “Ставлять техніку, облаштовують вогневі позиції між будинками, в яких живуть мирні люди. Вони це роблять, адже знають, що українська армія, на відміну від них, не воює з мирними людьми”, – розповів Прокудін.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]