barometr Народний депутат Артем Чорноморов відвідав Южноукраїнську лікарню (відео)

Народний депутат Артем Чорноморов відвідав Южноукраїнську лікарню (відео)

Просмотров: 5302
16 Березня 2023, 10:22

14 березня Народний депутат України Артем Чорноморов у рамках робочого візиту відвідав комунальне некомерційне підприємство «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».

Разом з заступником міського голови Марією Дроздовою вони оглянули відділення анестезіології та інтенсивної терапії, що нещодавно було реорганізовано та розширено, оглянули проведений поточний ремонт та розширення операційного блоку з відкриттям нової операційної, сучасне обладнання, яке придбане за кошти місцевого бюджету.

Головний лікар, Сергій Лупов розповів, що протягом минулого року було працевлаштовано 10 кваліфікованих молодих спеціалістів, зокрема акушер-гінекологи, травматологи, уролог, отоларинголог, дерматовенеролог та 4 лікарі-інтерни. Адміністрація КНП «ЮМБЛ» намагається залучати нових лікарів для надання якісної допомоги населенню.

Медичні працівники розповіли Артему Черноморову і про проблемні питання, а саме потребу в модернізації приймального відділення, яке потребує розширення та проведення ремонтних робіт, встановлення нового обладнання, що допоможе якісно та ефективно проводити швидку діагностику захворювань та надання невідкладної допомоги пацієнтам, що її потребують.

Артем Олегович наголосив, що лікарня має стати фінансовостійкою, перш за все маючи змогу утримувати себе самостійно.

Керівництво лікарні буде працювати над поставленими завданнями та рекомендаціями депутата Верховної Ради у напрямку збільшення фінансового потенціалу лікарні.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]