Барометр В Южноукраїнську на три дні зачиняють школи та дитячи садки

В Южноукраїнську на три дні зачиняють школи та дитячи садки

Просмотров: 4074
21 Лютого 2023, 09:42

В понеділок, 20 лютого, в Южноукраїнську відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради.

Про це повідомив заступник міського голови Южноукраїнська Сергій Горностай.

За результатами комісії було прийнято рішення перевести освітній процес у загальноосвітніх навчальних закладах на дистанційну форму навчання.

Такі додаткові заходи безпеки пов’язані з можливою ескалацією військової агресії російської федерації проти України на адміністративній території Южноукраїнської міської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області, на період 22-26 лютого 2023 року.

Доручити управлінню освіти міської ради ім. Б.Грінченка (Юрій СІНЧУК) спільно з керівниками загальноосвітніх закладів міста, управлінню молоді, спорту та культури міської ради (Неля ЗАХАРКО) у підпорядкованих закладах:

3 22 лютого до 26 лютого 2023 року включно перевести освітній процес у загальноосвітніх навчальних закладах на дистанційну форму навчання та забезпечити призупинення занять секцій, гуртків у підпорядкованих комунальних закладах «Дитяча школа мистецтв» і «Дитячо-юнацька спортивна школа» на зазначений термін;

З 22 лютого до 24 лютого 2023 року включно тимчасово припинити відвідування дошкільнятами закладів дошкільних освіти (дитячих садочків.

Забезпечити оповіщення батьків учнів зазначених підпорядкованих закладів про прийняте рішення через ЗМІ, офіційний сайт міста, сайти загальноосвітніх закладів тощо.

Шановні батьки, в цей період прохання забезпечити безпеку ваших дітей і відповідально віднестись до сигналів «повітряна тривога».

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]