barometr Южноукраїнська депутатка від «Пропозиції» підтримала ОПЗЖ, – від СБУ вимагають дій

Южноукраїнська депутатка від «Пропозиції» підтримала ОПЗЖ, – від СБУ вимагають дій

Просмотров: 11406
10 Лютого 2023, 12:08

Депутатка Южноукраїнської міської ради від партії «Пропозиція» Антоніна Ананченкова підтримала представників від забороненої партії «ОПЗЖ».

Антоніна Ананченкова

Вона це зробила публічно, в газеті «Контакт» від 26 січня 2023 року.

В своєму інтерв’ю журналістам газети Антоніна Ананченкова заявила, що депутатів від ОПЗЖ цькують. Саме так вона відреагувала на той факт, що місцеві активісти на місцях де сидять депутати від ОПЗЖ розклали дитячі іграшки та взуття у рідині схожій на кров.

Окрім того, Ананченкова вважає, що депутати від ОПЗЖ це господарники, які дбають про місто.

Приводимо текст дослівно:

– Як Ви оцінюєте «криваву інсталяцію» у день, коли мала відбутися 34 сесія міськради?

– Я не змогла прийти на пленарне засідання, бо хворіла, але бачила ці фото в інтернеті. Вважаю, що це булінг та цькування депутатів (ОПЗЖ). Якось не по-людськи. Тим, хто прийшов на сесію, довелося на це все дивитися.

– Що Ви скажете про публічний тиск на представників колишньої фракції ОПЗЖ в нашій раді?

– Вони ніколи не заявляли про свої політичні інтереси, а дбали про місто, як господарники. Колаборанти вони чи ні, зрадники чи ні, це мають визначати правоохоронні органи та суд. Серед представників інших партій Верховної та місцевих рад також є достатньо колаборантів, але з цим маємо розбиратися не ми, а правоохоронці. Анжела Савастру, мабуть, не витримала цькування й написала заяву про складення повноважень. Вона єдина грамотна економістка на весь депутатський корпус. Не давала марнувати міський бюджет.

Зі слів Ананченкової депутати від ОПЗЖ це господарники, які дбають про місто. Окрім того, вона вважає, що депутатка від ОПЗЖ Анжела Савастру не витримала цькування і написала заяву про дострокове припинення повноважень.

Хоча сама Савастру іншої думки – вона написала заяву про вихід з депутатів, оскільки вважає, що подальше перебування в міській раді від забороненої партії є неприпустимим. Проте фракція «Пропозиція» разом з депутатами «ОПЗЖ», «Силою людей», Жебетом та Губой навмисно не голосують за припинення депутатських повноважень.

Антоніна Ананченкова також була підписантом заяви разом з депутатами ОПЗЖ. В даному листі депутати-зрадники хочуть щоб сесії в міській раді не проводились! Просять змінити Регламент і перевести пленарні засіданні у дистанційний режим.

Цей жалюгідний папірець підписали 10 депутатів. До партії ОПЗЖ приєднались вже два відомих цінителя «руського миру» Губа і Жебет, а також фракція «Пропозиція», яка до цих подій вважалась проукраїнською.

Враховуючі анти українську позицію депутата Антоніни Ананченкової, наступним кроком від неї може бути заперечення російської агресії та схвалення військових дій РФ по відношенню до України.

Депутатом Ананченковою повинен займатися відділ СБУ в Южноукраїнську, проте бездіяльність місцевих працівників служби призводить до того, що Южноукраїнськ стає оплотом колаборантів на території України.

Сподіваємось, що призначення головою СБУ Василя Малюка змінить ситуації на краще і місто Южноукраїнськ очиститься від проросійського лайна.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]