barometr На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія МАГАТЕ 

На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія МАГАТЕ 

Просмотров: 117
24 Січня 2023, 10:55

На Хмельницьку АЕС прибула постійна моніторингова місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Делегація розпочала роботу.

Про це повідомила пресслужба Державної інспекції ядерного регулювання.

Минулого тижня аналогічні місії розпочали на діючих Південноукраїнській та Рівненській АЕС. Також співробітники прибули на Чорнобильську АЕС, яка нині перебуває на етапі зняття з експлуатації.

На станції відбулася церемонія підняття прапора МАГАТЕ над промисловим майданчиком ХАЕС. Після цього стартувала робоча нарада за участю представників МАГАТЕ, в.о. голови Держатомрегулювання Олега Корікова та генерального директора ВП “ХАЕС” Андрія Козюри.

Під час наради учасники висловили спільну позицію. Вони заявили, що головними завданнями місії є збереження ядерної та радіаційної безпеки на українських ядерних об‘єктах в умовах війни, яку розпочала Росія.

Зазначимо, що раніше представникам МАГАТЕ вирішили дозволити постійні місії для запобігання ядерній аварії на атомних електростанціях. Фахівці МАГАТЕ перебувають на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС з вересня 2022 року.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]