barometr Всі підконтрольні Україні АЕС працюють на максимальній потужності, найбільше електроенергії генерує Південноукраїнська

Всі підконтрольні Україні АЕС працюють на максимальній потужності, найбільше електроенергії генерує Південноукраїнська

Просмотров: 289
24 Січня 2023, 13:04

У вівторок, 24 січня, всі атомні енергоблоки, розташовані на підконтрольній Україні території, працюють на максимальній потужності. Найбільше електроенергії генерує Південноукраїнська АЕС.

Про це повідомляє «Енергоатом».

В компанії зазначили, що 8 блоків українських АЕС на підконтрольній державі території функціонують на максимальній номінальній потужності та забезпечують близько 55% від загального споживання електроенергії в країні. Найбільші обсяги електроенергії генерує Південноукраїнська АЕС.

Водночас один із блоків «Енергоатома» досі перебуває у плановому ремонті, який проводиться раз на чотири роки задля забезпечення ядерної та радіаційної безпеки.

Тимчасово окупована росіянами Запорізька АЕС продовжує постійно споживати з енергосистеми України електроенергію на власні потреби. Всі шість енергоблоків ЗАЕС зупинені, загарбники блокують їхнє включення.

Як відомо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо початку будівництва двох енергоблоків АР 1000 за технологією американської компанії Westinghouse на майданчику Хмельницької АЕС.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]