Барометр На Берлінале покажуть фільм Шона Пенна про війну в Україні

На Берлінале покажуть фільм Шона Пенна про війну в Україні

Просмотров: 153
24 Січня 2023, 09:15

На Берлінському кінофестивалі пройде спеціальний показ фільму американського актора та режисера Шона Пена про російсько-українську війну Superpower (“Суперсила”).

Як пише Variety, про це стало відомо під час оголошення організаторами Берлінале 2023 програми кіноогляду.

Стрічку, яка “показує боротьбу між Володимиром Зеленським, актором та коміком, який став президентом України, та російським президентом Володимиром Путіним, який розготрає повномасшабне вторгнення в Україну”, Пенн зняв разом із продюсером та режисером Аароном Кауфманом.

“Пенн був у Києві, знімаючи фільм із Зеленським, коли почалася війна в Україні, – заявив артдиректор Берлінале Карло Шатріан на прес-конференції. – Реальність змусила фільм перетворитися на щось менш комфортне та більш значуще”.

Ми дуже вдячні Шону Пенну та всій команді за те, що вони обрали Берлінале для показу цього фільму“, – додав він.

Крім того, Шатріан зазначив:

Берлінський кінофестиваль відбудеться рівно через рік після того, як спалахнула війна, і, можливо, показ цього фільму в Берліні має більш актуальне значення ніж в будь-якому іншому місці, тому що ми поруч з Україною, тому що в Берліні живуть українці, а також через політичну цінність цього фільму. … Для мене “Суперсила” – я знаю, що він приверне багато уваги – це чудові двері, які дозволять вам увійти до дуже складного, детального опису того, що сталося і все ще відбувається в Україні прямо зараз“.

Виконавча директорка фестивалю Марієтта Ріссенбек також повідомила, що кольорами цьогорічного Берлінале будуть синій і жовтий – кольори українського прапора.

73-й Берлінський кінофестиваль пройде з 16 до 26 лютого 2023 року. На фестивалі покажуть такі українські фільми як “Ти мене любиш?” режисерки Тоні Ноябрьової“Ми не згаснемо” Аліcи Коваленко, короткометражку “Це побачення” Надії Парфан, а також стрічку “Залізні метелики” Романа Любого про розслідування катастрофи МН17, а також документалку “Прокидаючись у тиші” Міли Жлуктенко і Даніеля Асаді Фаезі.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]