Барометр В Южноукраїнській лікарні новий в.о. медичного директора

В Южноукраїнській лікарні новий в.о. медичного директора

Просмотров: 6243
23 Січня 2023, 14:43

Наступний герой нашої рубрики «Наші янголи в білих халатах» – лікар-анестезіолог та виконуючий обов’язки медичного директора – Березовий Максим Юрійович.

Про це повідомляє КНП “Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня”.

Народився молодий спеціаліст в мальовничому містечку Львів. Ще в 15-річному віці твердо вирішив стати лікарем, коли вперше власноруч виконав нескладні медичні маніпуляції та відчув, що це приносить користь людям.

Навчався у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю лікувальна справа. Інтернатуру проходив на базах ЛНМУ ім. Данила Галицького та КНП «ЮМБЛ» та отримав спеціалізацію за фахом анестезіологія.

В нашій лікарні Максим Юрійович працює 2 роки і вже зарекомендував себе, як висококваліфікованого спеціаліста в своїй професійній діяльності та наразі виконує обов’язки медичного директора.

– «Напрямок моєї щоденної роботи, як лікаря-анестезіолога- це реанімація, анестезіологія, підготовка хворих до оперативного втручання та післяопераційний період, догляд за важкими пацієнтами, які мають важкі хронічні хвороби.

За весь період роботи в реанімації було багато цікавих та рідкісних клінічних випадків. Особливо запам’ятався перший пацієнт в особистій практиці. Чоловіка з важким гострим порушенням мозкового кровообігу вдалося врятувати, незважаючи на мінімальні шанси. Але найбільший слід в пам’яті залишають радісні обличчя врятованих та пролікованих пацієнтів та їх родичів. Саме це відчуття зберігає ентузіазм і натхнення та спонукає мене, як лікаря на нові звершення.

Важливо завжди пам’ятати, що саме відділення реанімації та анестезіології – остання надія для багатьох пацієнтів у важкому або невідкладному стані. Тому, основним своїм обов’язком вважаю вміти використовувати кожну можливість поборотись за життя та здоров’я пацієнта.»

Адміністрація КНП «ЮМБЛ» хоче побажати Максиму Юрійовичу успішно втілювати в реальність всі ідеї та мрії, набувати безцінного професійного досвіду в своїй діяльності та бути лідером і взірцем для всього колективу лікарні.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]