Барометр Жители Южноукраинска провели в последний путь Владимира Лещётного, экс руководителя профсоюза Атомной станции

Жители Южноукраинска провели в последний путь Владимира Лещётного, экс руководителя профсоюза Атомной станции

Просмотров: 83
28 Березня 2019, 11:10

Вчора, 27 березня, відбулась церемонія прощання в Палацу культури «Енергетик» з Володимиром Івановичем Лещотним, який пішов з життя 25 березня.

З глибоким сумом колектив Южно-Українського енергокомплексу сприйняв звістку про цю втрату. Перестало битися серце самовідданої людини, яка до останніх днів свого життя залишалася небайдужою до проблем нашого підприємства в цілому та кожного його працівника зокрема.

Свою трудову діяльність на Южно-Українській атомній станції Володимир Іванович розпочав 1980 року в цеху теплової автоматики та вимірювань, брав активну участь у пусконалагоджувальних роботах на всіх трьох енергоблоках. 

Серед колег користувався авторитетом як професіонал високої кваліфікації та небайдужа людина. Згодом трудовий колектив ВП ЮУАЕС довірив йому захист своїх прав та інтересів – багато років Володимир Іванович Лещотний очолював профспілковий комітет підприємства. 

Важко сказати, чи є такі профспілкові справи та починання як на нашому підприємстві, так і в компанії «Енергоатом»,  до яких не доклав би зусиль та в які не вклав би частку свого серця наш колишній профлідер. Життєва наснага та соціальна активність стали запорукою його обрання почесним головою профкому після виходу на заслужений відпочинок.

Нині Володимира Івановича з нами немає. Колектив зазнав важкої втрати. Співчуваємо родині, сумуємо разом і підтримуємо у годину скорботи.

Світла пам’ять про Володимира Івановича Лещотного завжди житиме в серцях усіх, хто його знав. Для нас він назавжди залишиться прикладом людяності, самовідданості, щирості та безкорисливості.
 

Нехай земля буде пухом!

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]