barometr Енергосистема України поступово відновлюється

Енергосистема України поступово відновлюється

Просмотров: 226
24 Листопада 2022, 14:29

Енергосистема України поступово відновлюється після сьомої масованої ракетної атаки РФ. 

Енергосистема України поступово відновлюється

Про це 24 листопада  повідомили  в “Укренерго”.

“Метою вчорашньої атаки були переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема України та Молдови об’єднана та працює синхронно з європейською континентальною мережею”, – уточнили в компанії.

Наголошується, що ситуація в Україні залишається складною, але контрольованою.

“Це означає, що “Укренерго” реалізує відповідний протокол дій щодо повернення блоків електростанцій у роботу і разом з обленерго застосовує резервні схеми загоєння споживачів. Насамперед живляться об’єкти критичної інфраструктури по всій країні: водоканали, теплокомуненерго, системи водовідведення тощо” , – Заявили енергетики.

При цьому через специфіку атаки, що викликала зупинку атомних електростанцій, відновлення харчування в країні продовжується довше, ніж раніше.

Увечері 24 листопада в “Укренерго” прогнозують зменшення дефіциту в системі, проте він все одно залишатиметься. У умовах, що склалися, продовжать застосовувати графіки відключень.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]