barometr Словацький прем’єр потролив Орбана: нагадав, що кордони в Європі змінилися

Словацький прем’єр потролив Орбана: нагадав, що кордони в Європі змінилися

Просмотров: 197
24 Листопада 2022, 13:25

Прем’єр-міністр Угорщини Едуард Гегер пожартував над угорським колегою Віктором Орбаном через його шарф з мапою “Великої Угорщини”.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

“Помітив, що у Віктора Орбана старий шарф, тож подарував йому сьогодні новий” – написав Гегер у Facebook і додав фото з Орбаном і шарфом з символікою Словаччини.

Під “старим шарфом” Гегер мав на увазі шалик з обрисами “Великої Угорщини” з частинами сусідніх держав у її складі – сучасних Австрії, Словаччини, Румунії, Хорватії, Сербії та України – які належали Королівству Угорщина до кінця Першої світової війни, після чого вона втратила їх за умовами Тріанонського мирного договору. У цьому шарфі Орбана помітили в неділю на товариському матчі між збірними Угорщини і Греції.

МЗС Австрії теж з іронією прокоментувало появу угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана у шарфі з картою “Великої Угорщини”, проти чого раніше висловили обурення Україна та Румунія.

“Швидкий погляд на історичні карти у міністерстві закордонних справ підтвердив початкові припущення про те, що Транслейтанії не існує вже близько 100 років. Ми проінформуємо наших угорських сусідів про цей розвиток подій за першої ж нагоди”, – заявили в австрійському міністерстві. Транслейтанією називали землі угорської корони у складі двоєдиної Австро-Угорщини. 

Водночас міністр закордонних справ Словаччини Растіслав Качер назвав огидною появу Орбана в такому шарфі.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]