barometr Українцям збільшили суму, яку можна зняти у банкоматі за один раз

Українцям збільшили суму, яку можна зняти у банкоматі за один раз

Просмотров: 518
24 Листопада 2022, 11:44

ПриватБанк встановив єдині ліміти на отримання готівки в своїх банкоматах з карток усіх українських банків у 20 000 грн з 23 листопада.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Таку суму користувачі карток будь-якого банку можуть отримати в банкоматі ПриватБанку за одну операцію та повторити її через три години, пояснюють у банку.

– Збільшення лімітів на отримання готівки з карт всіх українських та закордонних банків дозволить клієнтам усіх банків отримати доступ до готівки через найбільшу в Україні мережу банкоматів. Сьогодні в мережі ПриватБанку працюють понад 5 000 банкоматів у всіх регіонах України, – прокоментував член правління ПриватБанку з питанням роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко,

У банку нагадують, що при аварійному відключенні електрики ПриватБанк забезпечує безперебійну роботу онлайн банкінгу та застосунку Приват24, Приват24 для бізнесу, процесингу, системи безготівкових розрахунків завдяки перенесенню цифрових потужностей до хмари. Також клієнти можуть звернутися до найближчого чергового відділення, яке працюватиме в окремому режимі.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]