barometr Угорщина направить Україні 187 млн ​​євро фінансової підтримки, — ЗМІ

Угорщина направить Україні 187 млн ​​євро фінансової підтримки, — ЗМІ

Просмотров: 191
24 Листопада 2022, 11:37

За даними журналістів, в уряді Орбана заявили, що виділять фінансування для підтримки України зі своїх власних коштів, замість використання спільних фондів Євросоюзу.

Керівництво Угорщини погодилося з необхідністю надати Україні допомогу у розмірі 187 млн євро в межах пакета підтримки від Євросоюзу. Про це повідомляє Sky News.

Представники уряду прем’єра Віктора Орбана заявили, що мають намір зробити свій внесок. Проте вважають за краще виділити Україні своє власне фінансування, замість використання спільних фондів, з яких ЄС підтримує економіку країн, які постраждали від пандемії COVID-19.

Угорщина підтримує Україну з меншим ентузіазмом порівняно з іншими західними союзниками. Орбан неодноразово намагався дистанціюватися від розв’язаної кремлівським режимом війни в Україні. Деякі інші країни ЄС трактують таку позицію як зрада.

Угорщина не дозволяє постачати зброю для України через свою територію, а також блокує продовження санкцій щодо російського енергетичного сектору.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]