barometr Україна запросила екстрену енергетичну допомогу у ЄС та США: не вистачає обладнання

Україна запросила екстрену енергетичну допомогу у ЄС та США: не вистачає обладнання

Просмотров: 162
24 Листопада 2022, 10:09

Україна після чергової ракетної атаки росії на енергетичну інфраструктуру терміново запросила у Європейського Союзу та США постачання високовольтного обладнання. Воно необхідне стабілізації роботи енергосистеми країни.

Так, міністр енергетики Герман Галущенко увечері 23 листопада після ракетних ударів провів екстрені телефонні переговори з єврокомісаром з енергетики Кадрі Сімсон та міністерством енергетики США. Про це повідомили у Міненерго.

– Ми вдячні за вже поставлене в Україну обладнання та матеріали. Водночас сьогодні ми потребуємо високовольтного обладнання для відновлення та стабілізації роботи енергосистеми, – заявив Галущенко.

У ЄС та США пообіцяли допомогти Україні. Також у Міненерго зазначили, що переговори продовжаться, а допомога партнерів координуватиметься.

Раніше заступник міністра енергетики України Фарід Сафаров зазначав: Україні потрібні постачання енергетичного обладнання не лише з ЄС та США, а й із пострадянських країн. Справа в тому, що таке обладнання сумісне з українською енергосистемою.

Як пояснив Сафаров, українське енергетичне обладнання часто відрізняється від європейського за технічними характеристиками. Це створює труднощі щодо ідентифікації необхідних приладів.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]