barometr Чехія розпочала підготовку до можливої ​​війни з рф

Чехія розпочала підготовку до можливої ​​війни з рф

Просмотров: 241
23 Листопада 2022, 08:42

Чеська армія готується до великомасштабної війни з росією. Про це  заявив  начальник Генштабу Карел Ржека на щорічній командній нараді.

“Війна в Україні – це великий тривожний дзвінок усьому суспільству. Потенціал ескалації війни в Україні продовжує зростати. Не можна виключати навіть найсерйозніші сценарії”, – сказав Ржека.

При цьому, з його слів, збройні сили Чехії мають зберегти досвід контртерористичних операцій.

Також Карел Ржека наголосив, що війна в Європі знову стала реальністю, а вічний світ – утопією. Він також визнав, що передумови до масштабного військового конфлікту в Європі були вже у 2014 році, після того, як зс рф анексувала український Крим та увійшли на Донбас. Однак багато європейських країн продовжували вичікувати, сподіваючись, що “все заспокоїться”.

“Якщо виник конфлікт між росією та НАТО, чеська армія буде активним учасником з першої хвилини”, – заявив начальник Генштабу.

Крім того, Ржека закликав військових до жорстокої ефективності. Одна з причин — незважаючи на величезне збільшення бюджету, армійцям не вистачить ресурсів для ідеального вирішення всіх завдань.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]