barometr Мешканця Южноукраїнська судитимуть за прославляння агресії росії

Мешканця Южноукраїнська судитимуть за прославляння агресії росії

Просмотров: 2408
17 Листопада 2022, 15:56

Мешканець міста Южноукраїнськ поширював матеріали, у яких прославляв дії військових рф на території України, виправдовував та заперечував збройну агресію рф проти України – підозрюється мешканець Южноукраїнська (ФОТО).

За процесуального керівництва Южноукраїнського відділу Вознесенської окружної прокуратури повідомлено про підозру 50-річному мешканцю міста Южноукраїнська за фактом виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікації осіб, які здійснювали збройну агресію, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 436-2 та ч. 3 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, з березня по вересень 2022 року, у власному акаунті забороненої соціальної мережі «Однокласники» активно публікував дописи, у яких містилися матеріали щодо глорифікації військових рф, які здійснюють збройну агресію рф на території України, а також матеріали, які виправдовували, заперечували та визнавали правомірною таку агресію.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]