barometr Допомога від наших партнерів Южноукраїнськім вчителям, – нардеп Чорноморов

Допомога від наших партнерів Южноукраїнськім вчителям, – нардеп Чорноморов

Просмотров: 2250
10 Листопада 2022, 10:27

Для забезпечення безперервності освітнього процесу, ліцеїв та гімназії Южноукраїнської територіальної громади отримали 30 Chromebook (хромбук).

Про це повідомив народний депутат України Артем Чорноморов.

Chromebook – це новий тип ноутбука, оснащений спеціалізованою операційною системою від Googl – Chrome OS. Хромбуки будуть використовуватися педагогічними працівниками для організації дистанційного навчання.

– “Як батько, з перших вуст знаю, що таке онлайн-навчання та як важливо для наших вчителів мати змогу якісно доносити знання нашим дітям. Звичайно, за допомогою сучасних технологій.

Як не дивно, але досвід онлайн навчання під час апогею коронавірусу, дав нашим дітям можливість продовжити здобуття освіти, попри розбомблені росіянами школи. Сьогодні, попри все, наші діти вчаться та здобувають українську освіту, дізнаються реальну історію України, вчать рідну мову. Навіть, знаходячись у інших країнах, або у тимчасовій окупації.

Завдяки ж Google та ЮНЕСКО наші діти відтепер зможуть отримувати зннаня за допомогою використання нових платформ. Адже на озброєння вчителів стали нові ноутбуки, які отримали наші викладачі, зокрема у Южноукраїнську.

Щиро вдячний партнерам України за допомогу освітянам, адже навчання – єдиний шлях до вдосконалення та розвитку”, – зазначив Артем Чорноморов.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]