barometr Жителя Южноукраїнська засудили за уникнення призову до ЗСУ

Жителя Южноукраїнська засудили за уникнення призову до ЗСУ

Просмотров: 2768
12 Жовтня 2022, 14:39

Прокурором Вознесенської окружної прокуратури Миколаївської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 48-річного мешканця Южноукраїнська за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Прокурором у суді доведено, що громадянин раніше проходив строкову військову службу в ЗСУ у військовому званні молодшого сержанта, після чого був прийнятий на облік до територіального центру комплектування та соціальної підтримки як військовозобов’язаний.

Після оголошення про проведення загальної мобілізації у зв`язку з військовою агресією рф проти України він пройшов медичний огляд військово-лікарською комісією та був визнаний придатним до військової служби за мобілізацією, проте, за відсутності підстав на відстрочку від військової служби під час мобілізації, умисно не прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Під час судового розгляду обвинувачений беззаперечно визнав свою вину.

Суд визнав чоловіка винним в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки, на підставі ст. 75 КК України від відбування покарання звільнив з встановленням іспитового строку на 1 рік.

Наразі вирок суду не вступив у законну силу.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]