Барометр РФ може примусово мобілізувати щонайменше 80 000 українців із окупованих територій

РФ може примусово мобілізувати щонайменше 80 000 українців із окупованих територій

Просмотров: 445
23 Вересня 2022, 04:05

Російські окупанти можуть примусово мобілізувати щонайменше 80 000 осіб із тимчасово окупованих територій Запорізької та Херсонської областей.

РФ може примусово мобілізувати щонайменше 80 000 українців із окупованих територій

Про це у коментарі LIGA.Life наголосив заступник Міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Анатолій Стельмах.

“Таким чином намагаються покрити дефіцит своєї армії. Особливо враховуючи той факт, що в самій Росії добровільно воювати не хочуть. Тому російська влада оголосила часткову мобілізацію у своїй країні”, – зазначає він.

У Мінреінтеграції нагадують, що примусова мобілізація мирного населення на тимчасово окупованих територіях залучення громадянських людей до організації військових операцій є військовим злочином і повністю суперечить нормам Міжнародного гуманітарного права.

Попри це українців продовжують примусово мобілізувати до армії РФ. Тим, хто намагається ухилятися від примусового призову, загрожують ув’язненням на строк до семи років.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]