Барометр У РФ очікуються нові акції протесту проти мібілізації

У РФ очікуються нові акції протесту проти мібілізації

Просмотров: 342
22 Вересня 2022, 19:45

Рух Весна закликав громадян РФ виходити нові акції проти мобілізації. Мітинги заплановані в суботу, 24 вересня, о 17.00 по всій Росії. Про це представники руху повідомили у своєму Twitter-акаунті у четвер, 22 вересня.

У РФ очікуються нові акції протесту проти мібілізації

“Наступні акції протесту проти могилізації (так учасники акції називають мобілізацію – ред.). 24 вересня, 17:00 – по всій Росії. Могілізація активно йде по всій країні. Вже скоро тисячі наших чоловіків можуть вирушити на фронт. Ми можемо і маємо виступити проти!” – йдеться у повідомленні.

У русі також зазначають, що кінцева мета акцій – це “не протест заради протесту, а перемога над злочинним путінським режимом”. Протест проти мобілізації в “інтересах мільйонів співгромадян”, а “отримати штраф чи кілька діб арешту – краще, ніж похоронку”, зазначають учасники Весни.

У русі пообіцяли назвати міста у п’ятницю, 23 вересня, у своєму Telegram-каналі. Місця збору людей вони планують назвати у день акції, щоб “поліції було складніше підготуватися”. 

Рух закликає росіян бути на мітингах “гучними та помітними”, щоб протест побачили та почули оточуючі, “не віддавати поліції протестувальників” – відбивати тих, кого тягнуть в автозаки, але “не застосовувати насильство до поліцейських”. 

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]