Барометр Штаб Навального закликав підпалювати військкомати через мобілізацію в РФ

Штаб Навального закликав підпалювати військкомати через мобілізацію в РФ

Просмотров: 387
22 Вересня 2022, 10:00

Штаб російського опозиціонера Олексія Навального підтримає будь-яку форму протесту на фоні часткової мобілізації, зокрема, підпал військкоматів. 

Штаб Навального закликав підпалювати військкомати через мобілізацію в РФ

Таку заяву зробив соратник політика, співдиректор антикорупційної організації Anti-Corruption Foundation Іван Жданов, пише  Фокус.

За його словами, штаб Олексія Навального підтримає будь-яку форму протесту через оголошення часткової мобілізації в РФ, включаючи підпали військкоматів у всій країні.

Більше того, опозиційні фахівці готові надати юридичну та інформаційну підтримку громадянам, які мають намір ухилятися від призову до лав ЗС РФ для відправки в Україну.

“Якщо ви готові займатися великими речами, у тому числі підпалювати військкомат – ми підтримуємо це і готові також надати якесь сприяння”, – додав Іван Жданов, коментуючи часткову мобілізацію в РФ та організацію масових протестів країною.

Російський опозиціонер Олексій Навальний також особисто відреагував на плани Кремля поповнити лави російських військ кількома сотнями тисяч військовозобов’язаних. Політик нагадав, що чисельність ЗС РФ становить близько мільйона осіб, “Росгвардії” – 350 тисяч, а МВС – від 1,5 до 2 млн. співробітників. У зв’язку з цим, Олексій Навальний дивується, навіщо Володимир Путін оголошує часткову мобілізацію, якщо в нього є мільйони силовиків і військових.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]