Барометр Шойгу наказав посилити охорону російських військкоматів через “провокації”

Шойгу наказав посилити охорону російських військкоматів через “провокації”

Просмотров: 284
21 Вересня 2022, 15:32

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу серед пріоритетних завдань мобілізації назвав посилення охорони військкоматів і “пунктів збору громадян”, щоб “протидіяти провокаціям”. 

Джерело: заява міністра оборони Росії Сергія Шойгу

Пряма мова: “Необхідно посилити заходи протидії провокаціям і протиправним діям, а також охорону ділянок оповіщення, пунктів прийому і збору громадян”. 

Деталі: Шойгу додав, що мобілізовані матимуть статус контрактників, а співробітники оборонно-промислових підприємств отримають відстрочку. 

Передісторія: 

  • Президент Росії Володимир Путін вранці 21 вересня у зверненні до росіян заявив про часткову мобілізацію громадян країни.
  • Перед очікуваним зверненням диктатора Володимира Путіна, яке 20 вересня так і не відбулося, росіяни почали активно цікавитися, як виїхати з країни і як отримати відстрочку від армії.
  • Міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив, що в Росії буде мобілізовано 300 тисяч резервістів.
  • Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов назвав оголошення часткової мобілізації в Росії планом Володимира Путіна з утилізації громадян РФ.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]