Барометр На Херсонщині окупанти затиснуті між ЗСУ та Дніпром, – ОК «Південь»

На Херсонщині окупанти затиснуті між ЗСУ та Дніпром, – ОК «Південь»

Просмотров: 345
19 Вересня 2022, 16:25

Російські окупанти затиснуті між Збройними силами України та правим берегом Дніпра.

На Херсонщині окупанти затиснуті між ЗСУ та Дніпром, - ОК «Південь»

Про це повідомила керівник об’єднаного прес-центру Сил оборони Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

«Вогневий контроль, який ми тримаємо над переправами та транспортними артеріями через Дніпро, змушує їх зрозуміти, що вони затиснуті між силами оборони та правим берегом – підрозділи, які в цій частині Херсонщини знаходяться. Тому їм запропоновано вихід у вигляді переходу під егіду міжнародного гуманітарного права або повертатися додому, але треба зрозуміти як», – розповіла вона.

За словами Гуменюк, окупанти не бачать способу відступити до Росії.

«Є інформація про те, що вони справді деморалізовані, вони справді не бачать мети свого перебування на цьому напрямку, вони бачать приклад сходу, і це їх дуже надихає, оскільки вони розуміють, що можливий і такий перебіг подій. Вони бачать, що найближче все-таки рухатися вперед, склавши зброю, і переходити в обмінний фонд, ніж рухатися до кордону, бо на Херсонщині далеко до кордону з Росією, на відміну від Харківщини, і на шляху вони мають суттєву перешкоду – Дніпро, який в принципі для них зараз непрохідний, неперепливний, непроїзний», – пояснила вона.

Керівник прес-центру додала, що є випадки, коли керівництво підрозділів ЗС РФ виходить на зв’язок із ЗСУ, щоб домовитися про умови складання зброї.

«Але ви розумієте: вони підлягають ретельній перевірці, оскільки ми говорили про те, що ворог підступний, можуть бути різного роду провокації, тому ми перевіряємо багато шарів намірів», – додала Гуменюк.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]