barometr На півдні ЗСУ знищили 35 окупантів, склад боєприпасів та міст через Дніпро

На півдні ЗСУ знищили 35 окупантів, склад боєприпасів та міст через Дніпро

Просмотров: 317
11 Вересня 2022, 16:06

На півдні Збройні сили України ліквідували 35 окупантів, знищили склад боєприпасів та наведений міст через Дніпро.

На півдні ЗСУ знищили 35 окупантів, склад боєприпасів та міст через Дніпро

Про це повідомив речник оперативного командування “Південь” Владислав Назаров.

Він зазначив, що за ніч авіацією та ракетно-артилерійськими підрозділами ЗСУ виконано понад 130 вогневих завдань по районах зосередження живої сили та бойової техніки ворога, наведеного мосту та складу боєприпасів.

“За результатами виконання бойових завдань підтверджено втрати ворога у кількості 35 окупантів, 5 одиниць авто-бронетехніки та міномета 120 калібру. У районі Нової Каховки знищено склад боєприпасів та наведений міст через Дніпро”, – повідомив Назаров.

Він пояснив, що Сили оборони контролюють обстановку на мостах та коригують плани ворога щодо спроб використання їх для транспортного сполучення. Вогневий вплив ЗСУ на пробні рейси змушує окупантів зупиняти повідомлення та продовжувати пошук альтернатив.На бойовому чергуванні в Чорному морі продовжують перебувати 2 кораблі РФ із сумарним залпом у 16 ​​крилатих ракет “Калібр”.

“Посилення активності ворога щодо ракетних ударів прогнозовано, їх інтенсивність може бути досить щільною. Не ігноруйте попередження про небезпеку, дотримуйтесь алгоритмів та правил дій за сигналами тривог”, – зазначив Назаров.

За його словами, розгублений та зганьблений відступом ворог може вдаватися до інформаційних та пропагандистських маніпуляцій, тому треба ретельно перевіряти достовірність отриманої інформації.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]