barometr 200 днів від початку вторгнення: Кім звернувся до мешканців Миколаївської області

200 днів від початку вторгнення: Кім звернувся до мешканців Миколаївської області

Просмотров: 440
11 Вересня 2022, 12:34

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім записав відеозвернення до миколаївців з приводу 200 днів із початку повномасштабного вторгнення російських військ до України.

200 днів від початку вторгнення: Кім звернувся до мешканців Миколаївської області

Сьогодні 200 днів повномасштабного вторгнення. 200 днів нашої боротьби та нашого протистояння. За цей час ми змінилися, чи змінилася наша країна. Ми померли 24 лютого і народилися знову іншими. І тепер у нас одна мета та одне завдання – наша Перемога!

Весь цей час наша команда була тут. Тут, у Миколаєві спільно з військовими, ТРО, волонтерами, правоохоронцями, рятувальниками, медиками, комунальниками та всіма, хто воює на своєму фронті. Ми максимально виконували свій обов’язок та максимально допомагали його виконувати іншим», – сказав миколаївський губернатор.

Кім також зазначив, що з 200 днів Миколаїв не обстрілювали всього 29. Останні 6 тихих днів були за ці два тижні, за що він подякував військовим.

Незважаючи на постійні обстріли, область продовжує жити, розвиватися та, наскільки це можливо, створювати необхідні умови для громадян. Усі служби та структури працюють без зупинки. Кожен на своєму місці виконує потрібну для всіх роботу.

«І ще хотів сказати про наших військових. Діти, ризикуючи життям, воюють за нашу свободу і при цьому посміхаються. Але вбивають окупантів із посмішкою. Це дух предків козаків. І це у нас не відібрати.

Так сталося, що на 200 днів війни припадає День народження мого міста. Вітаю, рідний Миколаїв, зі святом! Бажаю нам якнайшвидшої Перемоги над російськими окупантами. Щоб вони швидше за все поздихали», – емоційно висловився Віталій Кім.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]