barometr ЗСУ просунулися на 70 км і можуть звільнити Ізюм за 48 годин, – ISW

ЗСУ просунулися на 70 км і можуть звільнити Ізюм за 48 годин, – ISW

Просмотров: 306
11 Вересня 2022, 11:00

ЗСУ у Харківській області прорвали лінії окупантів на глибину до 70 кілометрів. Очікується, що українські сили можуть повністю звільнити Ізюм вже за 48 годин.

Про це  повідомляє  Інститут вивчення війни (ISW).

“Українські війська прорвали російські лінії на глибину до 70 кілометрів у деяких місцях та захопили понад 3000 квадратних кілометрів території за останні п’ять днів з 6 вересня – це більше території, ніж російські війська захопили у всіх своїх операціях із квітня”, – йдеться у повідомленні.

За даними міжнародних аналітиків, український контрнаступ у Харківській області розгромив російські війська та руйнує вісь російського напрямку на північний Донбас.

Вказано, що російські війська не проводять контрольованого виведення військ і поспішно біжать із південно-східної Харківської області, щоб уникнути оточення навколо Ізюму.

“Раніше російські війська послаблювали Північну вісь Донбасу, передислокуючи підрозділи з цього району на південь України, ускладнюючи зусилля щодо уповільнення українського наступу або як мінімум розгортання прикриття для відступу”, – звертають увагу аналітики.

Втім, тепер українські успіхи, як зазначають ISW, не обмежуються тільки районом Ізюма.

Передбачається, що українські війська звільнили Великий Бурлук 10 вересня, що дозволить розмістити сили України за 15 кілометрів від міжнародного кордону.

“Українські війська, найімовірніше, звільнять саме місто Ізюм у найближчі 48 годин, якщо вони цього ще не зробили. Звільнення Ізюму стане найзначнішим українським військовим досягненням з моменту перемоги у битві за Київ у березні. Це усунуло б російський наступ на північному заході”. Донецької області вздовж автомагістралі E40, яку російські військові намагалися використати для обгону українських позицій вздовж лінії Слов’янськ – Краматорськ”, – пояснюють у ISW.

Аналітики додають, що успішне оточення росіян, які тікають з Ізюму, призведе до знищення чи захоплення значних сил окупантів та посилить проблеми армії РФ та морального духу.

Тим часом, ISW звертають увагу і на проблеми росіян в “евакуації”, вказуючи на те, що українські сили принаймні частково закривають котел у деяких районах.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]