barometr ЗАЕС повністю зупинено, – Енергоатом

ЗАЕС повністю зупинено, – Енергоатом

Просмотров: 363
11 Вересня 2022, 10:16

У неділю, 11 вересня, о 03.41 6-й енергоблок ЗАЕС відключили від енергомережі. Йде підготовка до його охолодження та переведення в холодний стан.

Про це повідомляє  Енергоатом.

Зазначається, що останні три доби 6-й енергоблок працював у режимі острова, забезпечуючи лише власні потреби ЗАЕС на критично низькому рівні потужності, оскільки через російські обстріли було пошкоджено всі лінії зв’язку Запорізької АЕС з енергосистемою України.

“10 вересня ввечері після відновлення працездатності однієї з цих ліній зв’язку електроживлення власних потреб ЗАЕС стало можливим від енергосистеми України. Отже, було прийнято рішення про відключення енергоблоку №6 та переведення його в найбільш безпечний стан – холодну зупинку. У разі повторного пошкодження ліній зв’язку з енергосистемою, ризик чого залишається більшим, харчування власних потреб ЗАЕС відбуватиметься від дизель-генераторів, термін роботи яких обмежений технологічним ресурсом та обсягами дизельного палива”, – йдеться у повідомленні.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]