barometr США оцінили успіхи на сході та повернення Ізюму як найважливіші досягнення України

США оцінили успіхи на сході та повернення Ізюму як найважливіші досягнення України

Просмотров: 295
11 Вересня 2022, 09:02

Успіхи на північному сході, зокрема повернення Ізюму, є найважливішими досягненнями України, але поки що не зрозуміло, яке стратегічне значення матимуть ці успіхи.

Про це повідомляють американські чиновники у  NYT .

Наголошується, що є ознаки того, що нинішній наступ може бути раннім етапом наступу, який може значно відсунути лінію фронту Росії.

NYT пише, що нинішні та колишні офіційні особи США високо оцінили витонченість української підготовки до контрнаступу. Повідомляється, що рішення рекламувати свій контрнаступ на півдні, перш ніж завдати удару на північному сході, є стандартним прийомом дезорієнтації, який використовують американські спецназівці, які тренують українців з моменту окупації Криму у 2014 році. Влітку українські чиновники активізували обмін розвідувальними даними зі своїми американськими колегами, коли почали планувати контрнаступ. Високопосадовці США відмовилися повідомити, якими подробицями плану контрнаступу поділилася Україна і скільки порад дали Сполучені Штати. Але один чиновник сказав, що американці постійно обговорювали з Києвом, як Україна може зупинити поступ Росії на сході.

Колишній вищий командувач армії США в Європі Фредерік Б. Ходжес сказав, що нещодавній успіх вказує на те, що зусилля України щодо повернення земель на півдні та сході можуть розвиватися швидше, ніж він передбачав раніше, і навіть підготувати ґрунт для спроби відвоювати Крим наступного року . .

Інші експерти погодилися, що ситуація може змінитись для України. Колишній чиновник Пентагону та офіцер ЦРУ Мік Малрой сказав, що контрнаступ українських військових просувається навіть швидше, ніж очікувалося і що зараз час для української армії використати будь-який випадок, щоб послабити та знищити боєздатність Росії.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]