28 липня і в ніч на 29 липня Миколаївська область знову зазнала масованих атак російських військ із застосуванням ударних дронів «Shahed», корегованих авіабомб (КАБ) та БпЛА «Бандероль».

Про це повідомляється у зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.
Вказується, що силами ППО вдалося знищити значну частину повітряних цілей, проте зафіксовано окремі влучання та падіння уламків.
У Миколаєві внаслідок атак загинув 74-річний чоловік.
Постраждали троє чоловіків (38, 45 та 76 років) та п’ятеро жінок (20, 42, 44, 62 та 71 рік).
“Двоє постраждалих – 62-річну жінку і 76-річного чоловіка – госпіталізовано, їх стан середньої тяжкості, стабільний. Решта проходять амбулаторне лікування”, – йдеться в повідомленні.
Пошкоджено промислові підприємства, адміністративну будівлю, об’єкти портової інфраструктури, три цивільні катери, 17 приватних та 11 багатоквартирних будинків, 10 гаражів та дев’ять автомобілів.
У Миколаївському районі удари припали по Очаківській та Галицинівській громадам. У селі Галіцинове постраждав 86-річний чоловік, його госпіталізували, стан тяжкий. Пошкоджено приватний будинок.
В Очаківській громаді зруйновано об’єкт рекреаційної інфраструктури, постраждалих немає.
Нагадаємо, 28 липня російські війська здійснили комбіновану атаку на Миколаївську область, застосувавши одразу кілька типів озброєння.
У Миколаєві внаслідок сьогоднішньої атаки поранення отримали троє цивільних — двоє чоловіків та жінка.
Також з’явилися фото та відео пожежі після атаки реактивного дрону на Миколаїв.
У Миколаєві «шахед» вибухнув поряд із дитячим майданчиком, у вирві залишився реактивний двигун (відео)
Читайте тільки найкраще Telegram-канал "Барометр".