Сьогодні о 4-й ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами

Про це повідомив радним міністра оборони Сергій Флеш.
У результаті скоординованих дій низки підрозділів ЗСУ катери були виявлені та знищені ще у морі.
Як я розповідав раніше, на знищених катерах був встановлений «Старлінк», оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
Дякуємо всім учасникам операції за захист нашого узбережжя, написав Сергій.
Читайте тільки найкраще Telegram-канал "Барометр".