Барометр Ще в одному дошкільному закладі освіти масове отруєння дітей

Ще в одному дошкільному закладі освіти масове отруєння дітей

Просмотров: 435
23 Квітня 2026, 16:22

У Вознесенську поліцейські проводять розслідування за фактом отруєння дітей у дошкільному закладі.


До Вознесенського районного управління поліції надійшло повідомлення від Державної установи Миколаївського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України про виявлення гастроентереколіту середньої тяжкості у дітей дошкільного віку, які відвідують один із закладів дошкільної освіти.

Попередньо встановлено, що станом на сьогодні до медичного закладу звернулися батьки 11 дітей. Наразі десятеро дітей перебувають на стаціонарному лікуванні, ще одна дитина проходить амбулаторне лікування. Усім надається необхідна медична допомога, лікарі контролюють стан їхнього здоровʼя.

Читайте тільки найкраще Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2026 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2026 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]