Барометр Керівник ГУР Іващенко працював на Запорізькому напрямку

Керівник ГУР Іващенко працював на Запорізькому напрямку

Просмотров: 550
21 Січня 2026, 14:24

Новий керівник Головного управління розвідки Міноборони України генерал-лейтенант Олег Іващенко з робочою поїздкою побував на Запорізькому напрямку.

Про це повідомили у ГУР МО України в середу, 21 січня.

Зазначається, що із командувачем угруповання військ на напрямку та командирами відповідних військових частин обговорили актуальне становище на полі бою та проаналізували плани та наміри російських військових.

“Визначили шляхи поглиблення взаємодії та координації усіх складових Сил оборони України, зокрема щодо посилення усіх видів розвідки. Важливі акценти в розмові ― збільшення об’ємів постачань новітніх технічних засобів розвідки та питання підготовки розвідників відповідно до вимог сучасної війни”, – йдеться в дописі ГУР.

Також Олег Іващенко заслухав доповіді командирів військових частин ГУР МО України, залучених до бойових дій на Запорізькому фронті.

“Дякую за щоденну роботу. Доля України сьогодні залежить від нашої стійкості та професіоналізму. Наголошую, що наші підрозділи повинні діяти на упередження ― саме тому так важливо здобувати та володіти якісною розвідувальною інформацією. Продовжуємо боротьбу”, ― зазначив Олег Іващенко.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2026 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2026 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]