Барометр Каноїстки Лузан та Рибачок на другій Олімпіаді поспіль здобули срібні медалі з веслування на двійках

Просмотров: 279
9 Серпня 2024, 15:33

Українки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок на другій Олімпіаді поспіль здобули срібні медалі з веслування на каное-двійках на дистанції 500 метрів.

Про це в п’ятницю, 9 серпня, повідомляє “Суспільне”.

Поступилися українські спортсменки лише представницям Китаю, але на 0,06 секунди обінали  представницб збірної Канади.

Поновивши спільні виступи в сезоні 2024 року, тандем Людмили Лузан і Анастасії Рибачок підходив до паризьких Ігор у статусі чинних віцечемпіонок Олімпіади. На шляху до фіналу А вони подолали два раунди: з другого місця кваліфікувалися до півфіналу, де фінішували третіми у своїй групі з четвертим найкращим часом серед усіх човнів.

У фіналі, стартувавши на другій доріжці, “синьо-жовті” були поза першою п’ятіркою лідерок. Екватор дистанції — 250 метрів — українки перетинали шостими, з відставанням у 1.79 секунди.

До п’ятірки Лузан і Рибачок заїхали на другій половині дистанції, а згодом спринтували й до другого місця на подіумі. Фінішу українки дісталися з часом 1:54.30 хвилини, позаду човна збірної Китаю, авоюваи таким чином “срібло”.

Це четверте “срібло” України на Олімпійських іграх-2024 в усіх видах спорту та 11-та медаль — усіх ґатунків.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.