Технологічний стартап “Антидрон Україна” презентував нову портативну систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) для Сил оборони України. Компактний та легкий пристрій вагою всього 10 кілограмів (без акумулятора) здатен автономно працювати від 2 до 5 годин.
Про це повідомляє компанія “Антидрон Україна”, передає Рубрика.
У чому проблема?
Системи радіоелектронної боротьби здатні глушити зв’язок противника, розвідувати потенційні цілі та передавати їхні координати військовим “у полі”, збивати з курсу і “приземляти” безпілотники, а також протидіяти ракетним ударам у тилу.
Як заявив президент України Володимир Зеленський Україна наразі працює над забезпеченням регіонів системами радіоелектронної боротьби (РЕБ).
Яке рішення?
От і Технологічний стартап “Антидрон Україна” презентував нову легку та компактну портативну систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) для Збройних сил України.
Як це працює?
Система розроблена для захисту від російських безпілотників і оснащена сучасним набором діапазонів.
Нова система РЕБ використовує комбінацію звичайних і цифрових “підпротокольних” модулів, що дозволяє ефективно придушувати ворожі дрони у таких діапазонах:
400−500 МГц;
500−600 МГц;
700−1000 МГц.
Система РЕБ виконана у металевому водонепроникному корпусі та зручна для перенесення.
Зовнішній акумулятор типу Li-ion або LiFePo4 (на вибір) забезпечує автономну роботу від 2 до 5 годин.
Для захисту від перегріву пристрій оснащений системами активного і пасивного охолодження. Потужність системи РЕБ становить 200 Вт.
Раніше повідомлялось, що Чернігівські школярі створили пристрій для виявлення дронів, який допоможе на передовій.
У планах винахідників – зробити пристрій міцнішим та вдосконалювати його за відгуками військових, щоб забезпечити надійність і ефективність у бойових умовах.
Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".