Барометр Україні передадуть 8000 снарядів калібру 155 мм

Україні передадуть 8000 снарядів калібру 155 мм

Просмотров: 103
3 Квітня 2023, 15:26

Україна отримає від Данії та Норвегії 8 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Україні передадуть 8000 снарядів калібру 155 мм

Про це  йдеться у повідомленні  датського Міноборони у понеділок, 3 квітня.

Зазначається, що складування боєприпасів калібру 155 мм проводитиметься у Данії для подальшої передачі українській стороні.

У снарядах будуть норвезькі корпуси, датські порохові заряди, вогнегасники та запалювальні трубки.

“Українці, як і раніше, гостро потребують боєприпасів для своєї боротьби за свободу проти Росії. Разом з іншими країнами ЄС і НАТО Данія активно проводить підготовку різної військової допомоги. Важливим прикладом є наша співпраця з Норвегією”, – сказав міністр оборони Данії Троельса Лунд Поульсен. 

Точні терміни випуску та доставки снарядів не уточнюються. Однак, боєприпаси підходять під артилерійські самохідки Caesar, які Данія подарувала Україні на початку 2023 року.

“Очікується, що снаряди будуть передані разом із системами”, – зазначили данські військові.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2025 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2025 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]